O hře

čeština  english  lasergamebrno.cz on facebook  lasergamebrno.cz on youtube  lasergamebrno.cz on tripadvisor

O hře

Laser game, nebo také laser tag je akční hra, která kombinuje počítačové hry s hrami typu paintball a airsoft. Jen nebolí, nebarví a hraje se ve speciální laser aréně po celý rok. Také je mnohem akčnější, protože po zásahu nečekáte na další kolo! Jedna hra trvá 15 minut a málo vám to možná přijde jen před hrou. Ale je to 15 minut běhání, schovávání se, střílení a adrenalinu.

Přednosti laser game

Zábava

Střílet laserem není jako používat laserové ukazovátko! Vidíte celý paprsek a nejlépe ho vidíte až na protihráči. A takových paprsků vystřílíte klidně i 1000!

Sport

Při hře si příjemně zaběháte a spálíte pár kalorií. Vlastně protáhnete většinu svalů při krčení, otáčení, vyklánění zpoza překážek a spoustě dalších pohybů. To vše s laserovou zbraní v ruce, neustále připravenou k výstřelu.

Adrenalin

Budete pod palbou ze všech stran a ať chcete nebo ne, hra vás dřív či později vtáhne a pohltí!
Budete se snažit schovat, než pochopíte, že mnohem lepší je zaútočit první…

Týmová akce

Laser game se nehraje samostatně. Je to týmová záležitost, ať už s kamarády, kolegy, spolužáky nebo při volném večeru s novými lidmi. Ideální i pro ženy, věk nehraje žádnou roli.

Naše arény

< červenec >
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31        
Tato webová stránka používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.    Rozumím    Více informací