Faq - obecné

čeština  english  lasergamebrno.cz on facebook  lasergamebrno.cz on youtube  lasergamebrno.cz on g+  lasergamebrno.cz on tripadvisor

FAQ – obecné

FAQ – obecnévíce
FAQ – akční arénavíce
FAQ – taktická arénavíce
ODPOVĚĎ

Je možné hrát v menším než minimálním počtu?

Ano, ale nedoporučujeme to a navíc je potřeba vždy doplatit do minimálního počtu.

ODPOVĚĎ

Jsou po hře k dispozici sprchy?

Ano, sprchy jsou jak u pánské tak i dámské šatny.

ODPOVĚĎ

Je nutné přijít ve sportovní obuvi a oblečení?

Uzavřené boty (ideálně sportovní) nutné jsou! Sportovní oblečení vyžadované není, ale u hry se pořádně zapotíte (celou dobu běháte), je tedy pohodlnější mít něco na převlečení, případně ručník na otření.

ODPOVĚĎ

Máte šatny a převlíkárnu? Můžu si někam schovat věci?

Máme jak převlékárnu, tak šatnu se zamykatelnými skříňkami, do kterých si můžete zamknout vaše oblečení, tašku či cennosti.

ODPOVĚĎ

Od kolika let se dá hrát?

Nejmladšímu hráči byly 4 roky, ovšem měl na sobě hokejovou výstroj, aby na něm udržela vesta, možnost hrát je dána spíš výškou (okolo 120cm). Pokud hrajete s mladšími dětmi, je potřeba všechny hráče důrazně varovat, aby se předešlo zranění. Také jelikož vstupujete do arény na vlastní nebezpečí, je nutné přijít se zákonným zástupcem.

ODPOVĚĎ

Musí přijít děti s rodiči či doprovodem?

Ano, v případě dětí mladších 15 let je potřeba mít sebou zákonného zástupce staršího 18 let.

ODPOVĚĎ

Může mi laser poškodit zrak?

Laser vám zrak nepoškodí, protože se jedná o lasery s výkonem nižším než 1mW a délkou expozice kratší než 25ms. Vaše oko se proti tomuto záření chrání samo.

ODPOVĚĎ

Dá se u vás platit kartou?

Ano, můžete zaplatit pohodlně i kartou, případně můžete využít „zážitkové poukázky“ nebo karty firmy Sodexo a Edenred. Také lze platit benefity.cz a Benefit+ produtky.

ODPOVĚĎ

Můžeme se u Vás občerstvit?

Máme na baru velký výběr nealkoholických nápojů, pivko, frisco a různé druhy sladkostí k nabrání energie po boji.

ODPOVĚĎ

Dá se u vás zaparkovat?

Nově je ve vnitrobloku naší budovy zřízeno placené parkoviště (50 Kč/hodinu). Hned vedle Lasergame je také velké parkoviště Millenium center (40 Kč/hodinu).

ODPOVĚĎ

Můžu si přinést vlastní hudbu?

Vlastní hudbu pro jistotu nepovolujeme, český právní řád má k tomuto nejednoznačné stanovisko. Navíc nabízíme mnoho akčních hudebních stylů, ze kterých si určitě vyberete.

ODPOVĚĎ

Máte dárkové poukazy?

Ano, nabízíme dárkové poukazy na míru, k narozeninám, na Vánoce atp. Hodnota poukazu závisí na počtu her (1 hra=100 Kč). Minimální hodnota poukazu je 200 Kč.

ODPOVĚĎ

Můžete nám uspořádat vlastní akci pro více lidí?

Určitě, jak firemní, teambuildingovou, tak třeba turnaj. K tomu vám můžeme zařídit raut tak, jak si budete přát.

ODPOVĚĎ

Barvoslepost – vadí?

Barvoslepost má různé formy, v případě úplné barvosleposti na všechny tři barvy nerozeznáte protivníka od spoluhráče. V případě poruch pro modrou barvu s tím problém mít nebudete.

ODPOVĚĎ

Epilepsie, je problém?

V naší aréně již hrálo několik epileptiků a říkali, že neměli sebemenší problém. Je pochopitelně samozřejmostí na toto upozornit předem, ale vše by mělo být v pořádku.

 

Naše arény

< duben >
Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30      
Tato webová stránka používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.    Rozumím    Více informací