Faq - akční aréna

čeština  english  lasergamebrno.cz on facebook  lasergamebrno.cz on youtube  lasergamebrno.cz on tripadvisor

FAQ – akční aréna

FAQ – obecnévíce
FAQ – akční arénavíce
FAQ – taktická arénavíce
ODPOVĚĎ

Co to znamená akční aréna?

Akční aréna je více otevřená a nutí vás zapojit se více do akce! Lasery lítají ze všech stran a vy musíte rychle reagovat na vzniklé situace.

ODPOVĚĎ

Na co si dát v akční aréně pozor?

Určitě nevbíhat za roh v plné rychlosti, nevíte, kdo běží z druhé strany. Také jsou v aréně 2 plošiny, takže při výstupu na ně zkuste být opatrní, náběh je celkem šikmý.
Také je v aréně jeden tunel, takže když z něj vylézáte, buďte opatrní, aby do něj někdo zrovna nelezl.

ODPOVĚĎ

Jak vlastně funguje ten bonus?

Bonusové zařízení na Aréně I: Pokud v aréně najdete vyvýšenou plošinu, vyjdete na ni a otočíte se, uvidíte před sebou bonus. Není aktivní celou hru, ale každou druhou minutu hry. Když není aktivní, diody na něm jsou zhaslé. Jakmile se bonus aktivuje, začne nad ním svítit červený maják, který lze vidět téměř z celé arény, aby hráči při hře měli přehled, jestli ho nyní mohou vybrat. Bonus samotný je pod majákem, když je aktivní bliká oranžově. Vybírá se z plošiny, která je v rohu arény (jakoby naproti majáku). Postup: Vidíte červený maják, vyběhnete na plošinu, 3× nebo víckrát vystřelíte na oranžově blikající bonus pod majákem. Bonus poté zezelená a přidělí Vám na 20 sekund buď nesmrtelnost (nikdo Vás nemůže zabít), nebo neviditelnost (vesta Vám zhasne, ale můžete dál střílet) nebo střelbu dávkou (střílíte tři paprsky po sobě místo jednoho).

 

Naše arény

< prosinec >
Po Út St Čt So Ne
        1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
Tato webová stránka používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.    Rozumím    Více informací