Co děláme pro vaše bezpečí

čeština  english  lasergamebrno.cz on facebook  lasergamebrno.cz on youtube  lasergamebrno.cz on tripadvisor

CO DĚLÁME PRO VAŠE/NAŠE BEZPEČÍ U NÁS.

V rámci fungováně laser game jako sportovně laděné zábavy a zároveň nutnosti chránit sebe i ostatní v dnešní složité době virové děláme vše proto, abychom mohli s čistým svědomím zachovat provoz a zároveň snížili rizika na minimum.

Proto jsme zavedli tyto body do našeho denního programu:

 1. Nosíme za barem roušky a pravidelně si umýváme ruce.
  Zdá se to jako jasná věc, ale je potřeba si na to zvyknout a nepolevovat z úsilí. Pravidelné mytí rukou pak snižuje na minimum možnost přenosu viru na nás i na vás.
 2. Dezinfikujeme vybavení po úplně každé skupině hráčů.
  Vesty máte vždy na oblečení, zbraně pak držíte holýma rukama. Proto po každé skupince vystříkáme i vesty dezinfekcí a otřeme každou zbraň všude tam, kde se jich dotýkáte.
 3. Ventilujeme 24/7 celý prostor.
  Celý den probíhá nucená výměna vzduchu s okolím, přivádíme čerstvý vzduch zvenku a odsáváme ten zevnitř pomocí výkonné ventilace a to jak v prostoru baru, tak v obou arénách. Vzduch je nasáván z prostoru 10m nad zemí, nemůže tak dojít k nasátí jakkoliv kontaminovaného vzduchu.
 4. Zvolili jsme každodenní (každonoční) dezinfekci celých prostor pomocí OZÓNU.
  Ozón spolehlivě zabije vše živé (bakterie, plísně, viry, obsluhu..), ale hlavně je to plyn a tak vyplní jakoukoliv mezeru a škvíru. Každý večer se automaticky zapne výkonný ozonovač, který naplní celý prostor baru, šaten, zbrojíren i arény reaktivním ozonem a tím zneškodní všechny viry a bakterie. Schválně jsme výrobník naddimenzovali tak, aby byl výsledek 100%.

Další body, které této formě zábavy pomáhají být bezpečnou:

 • - máme rezervace, tedy víme kdy kdo dorazí a také můžeme dělat cíleně mezery v herních časech
 • - chodí k nám skupinky kde se hráči mezi sebou znají a které by se potkaly i jinde, nejde tedy o neznámé lidi z celého města, ale konkrétní skupiny, které se i mezi sebou snaží chránít
 • - maxima hráčů v arénách znamenají, že se i v maximálním počtu pohybujete v prostoru, kde na každého jednoho hráče vychází 20-30m2
 • - princip hry a střelby na dálku nevyžaduje trvalý blízký kontakt, spíš naopak
 • - sportovní charakter hry odrazuje lidi, kteří se necítí úplně dobře (kdo chodí do posilovny nebo si zaběhat s respiračními problémy..)

Doufáme, že díky výše zmíněným pravidlům budeme schopni fungovat i v této složité zimní sezóně.

Prosíme i vás o dodržování hygieny a ohleduplnost. Při návštěvě u nás si prosím:

 • - dezinfikujte ruce
 • - noste roušku ve společných prostorách, kde potkáváte jiné hráče (i z vaší skupinky)
 • - snažte se dodržovat alespoň minimální rozestupy
 • - nechoďte k nám, pokud se necítíte fit, nebo máte podezření na respirační nemoc (jakoukoliv)

Společně to zvládneme a budeme co nejblíž normálu, jako to bylo doteď.

Moc rádi bychom tu pro vás byli ještě alespoň jednou tolik (jsme zde od roku 2011), ale nepůjde to bez obezřetnosti a zdravého rozumu.

Tato webová stránka používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.    Rozumím    Více informací